Hakkımızda

1996 yılında "Çizgi Reklam" adı ile kurulan, grafik ve tasarım hizmeti veren firmamız 1998 yılında verdiği hizmetleri arttırarak "Çizgi Reklam Matbaa" adı ile devam etmiştir. Firmamız zaman içinde verdiği hizmetlere profesyonel fotoğraf ve video çekimi, danışmanlık, web tasarım ve uygulama hizmetlerini de ekleyerek, 2013 yılında tescilini yaptırdığımız "Etika" adı ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir

Baskı sektöründe sürekli yenilenen teknolojiyi takip edebilmek için her zaman bir sonraki yatırımı planlamaktayız. Yüksek sürat ve baskı kalitesine sahip Heidelberg SpeedMaster, Roland ve diğer baskı makinelerimizde film yerine direk CTP (Computer to Plate) teknolojisini  kullanarak kaliteli ve hızlı üretim yapmaktayız. Defter üretim parkurumuz çağın gereklerine uygun olarak sürekli güncellenmekte. Böylece üretimde sunduğumuz standartları daha yükseğe çıkartmak için olan çalışmalarımız devam ediyor.

Son teknolojiyi kullanmak  matbaa ve cilt üretiminde tek başına yeterli değil. Kendine özgü gelenekleri, meslek birikimi, sanat bilgisi ve tarihe yön veren etkisi olan bu meslekte sahip olduğumuz  tecrübemiz ve her zaman öğrenme peşinde olduğumuz geçmişimiz, karanlıklarımızı aydınlatan ışığımız olmakta.

Bilimsel yöntemin sonucu olan teknoloji ve eğitim ile aynı zamanda sahip olduğumuz usta-çırak (alaylı) birikimimizin sentezi  bu günkü bizleriz.

 

MİSYONUMUZ;

SIRADANLIĞIMIZ

Sahip olduğumuz eğitim, bilgi, günceli takip ve tatbik etmek .


FARKIMIZ

Fotoğraf çekimi öncesi kast dan itibaren sonuç ürün çıkana kadar geçen aşamalardaki “uzmanlıklarımız” kelimesini rahatlıkla kullanmamızı sağlayan mesnet yani TECRÜBE ve BİRİKİMLERİMİZ.

 

İDDİAMIZ

En ucuzu, en başarılısı, en doğrusu, en hızlısı,.... biz OLDUK DİYEMİYORUZ. Sahip olduğumuz tecrübe, bilgi, teknoloji ve imkanlara rağmen halen OLMAYA ÇALIŞIYORUZ.

 

MUTLULUĞUMUZ

Memnun olan, mutlu edebildiğimiz, iş ortaklarımız olarak adlandırdığımız müşterilerimiz.

 

AMACIMIZ

Her gün, daha iyiye doğru değişmek ve gelişmek için uğraşıyoruz.